Fájdalomcsillapítás, sebgyógyítás és gyulladáscsökkentés – mint tudjuk, ezek a fő hatóterületei a lágylézer kezelésnek. Legyen szó fogászati problémáról, arcüreggyulladásról, ízületi fájdalomról, sebek, égések, fekélyek kezeléséről, a lágylézer egy bizonyítottan hatásos eszköz az orvoslásban.
Lágylézer kezeléssel a gyógyulási folyamat gyorsítható. A titok a kezelések gyakoriságában van!
Azonban mégis ki tudja beiktatni az életébe, hogy ennyiszer menjen az orvoshoz, üljön a váróban, utazzon, stb?? Az esetek többségében ezt nem igazán tudjuk kivitelezni, a hétköznapokban képtelenség ennyi időt kiszakítani, pedig az eredmény bámulatos lehetne… A jó hír, hogy erre nincs is szükség…
Egy hordozható lágylézer készülékkel ugyanis otthonában is elvégezheti a kezeléseket, mégpedig negatív mellékhatások nélkül.
A videó előtt a lejátszó reklámot jeleníthet meg. Kérem várja meg és pár másodperc múlva indul a riport. Amennyiben a reklámra kattint véletlenül, egy új oldal nyílik meg, amelyet bezárva ismét folytathatja az olvasást.
A TV2 – Több mint testőr című műsorában a javasolt kezelésekről és a működési elvekről is ejtettünk pár szót. Szánjon rá 4 percet és nézze meg a mellékelt videót!
Ezzel együtt tisztában kell lenni jó pár dologgal, amikor valaki lágylézer kezelést szeretne végezni otthon családján vagy saját magán:
- milyen alkalmazási területek vannak?
- mire van hatással a lézer és mire nincs?
- mikor kifejezetten tilos a használata?
- milyen betegségeken, sérüléseken segíthet?
- mi a lágylézerek közötti különbség és melyik való kimondottan Önnek?
- miért található meg ennyi féle árban és formában?
Ezeket a témákat nem csak a videóban, de blogomban is többször körbejárom.
Ha kérdése van a lágylézer kezeléssel kapcsolatban, vagy szívesen kibérelne egy készüléket, hogy kipróbálhassa, Ide kattintva írhat nekem
A nagyobb teljesítményű, orvostechnikai minősítéssel rendelkező lágylézer készülékeket itt tekintheti meg: https://www.otthoni-kezeles.hu/lezer_81